Sāls traipi un savēlies džemperis. Kā atbrīvoties no ziemas modes likstām
Foto: Shutterstock

Lai gan šī gada pirmo sniegu ātri vien nomainījis lietus, nav pamata steigt jau piemērīto ziemas mēnešu apģērbu mainīt atpakaļ pret rudenīgo, jo zemās temperatūras nekur tālu nav. Iespējams, tu nespēj sagaidīt, kad tās atgriezīsies, jo ziemas mode ir tava iecienītākā un alksti parādīt, kas glabāts tavā skapī, gaidot aukstuma iestāšanos. Taču šim gadalaikam raksturīgais apģērbs sev līdzi ņem arī dažādas likstas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā tās novērst.

Nav šaubu, ka ikviens apģērbs paredz īpašu kopšanu, dažkārt arī valkšānu, un, ja nosacījumi netiek ievēroti vai esi bijusi neuzmanīga, parādās dažādas likstas. Gada aukstajiem mēnešiem piemērotākais apģērbs nebūt nav izņēmums, un tā kopšana vai valkāšana nereti sagādā galavssāpes vai izsauc kārtējo nopūtu, jo gana daudz laika esi patērējusi, izvēloties piemērotāko drēbju komplektu, bet beigās, šķiet, viss velti.

Lai kaut nedaudz tev atvieglotu apģērbu kopšanu un sagatavošanu nēsāšanai, iedvesmojoties no portāla ''Reader's Digest'', iepazīstinām ar izplatītākajām likstām, kas skar tieši ziemai piemērotu apģērbu un apavus, un ieteikumiem, kā tās novērst.

Tags

Garderobe Modes tendences

Comment Form