Zeķzābaki – šarmanta alternatīva dzestrā perioda apaviem
Foto: .instagram.com/humanicshoes/@stilmuse/@maingoldmode

Zeķzābaki ir viena no tām modes tendencēm, kas periodiski atgriežas apritē. Un tieši šobrīd ir pienācis laiks nospodrināt savus iemīļotos šāda tipa zābakus vai steigt meklēt sev jaunu pāri, jo, kā raksta "Glamour Magazine", zeķzābaki ir viena no šīs sezonas aktualitātēm, kas novērojama arī modes skatēs.

Šāda tipa zābaki lieliski izskatīsies ar biksēm, kuru garums nesniedzas līdz potītēm. Vēl jo labāk, ja bikses ir platākas un pie kājas cieši pieskautie zābaki eleganti paslīd zem biksēm, radot fantastisku kombināciju, kas var piestāvēt ikdienas skrējienam. Gluži tāpat, jāsaka, ka šie zābaciņi ir kā radīti, lai tos pieskaņotu kleitām un svārkiem. Tie cieši apvijas ap kāju, neradot neērtu un smagnēju kopskatu.

Runājot par pašiem zābakiem, te lielu lomu spēlē tava gaumes izjūta – iespējams izvēlēties ko krāšņu, krāsainu vai mirdzošu, bet tikpat labi var dot priekšroku uzmanību nepiesaistošākām un neitrālākām krāsām. Arī garumu vērts ņemt vērā. Piemēram, īsi mini svārki saderēs ar garākiem zeķzābakiem, tā arī parūpējoties par siltumu, taču ikdienā un kombinācijā ar biksēm, iespējams, ērtāka izvēle tomēr būs īsāki apavi. Lielu lomu koptēlā spēlē arī papēdis, kas var būt ļoti smalks un spics, masīvāks un stabilāks vai īpaši stilizēts, parūpējoties par to, ka zābaki ir apģērbu komplekta odziņa.

Lūk, pāris stilīgi piemēri, kas apliecinās, ka šai modes tendencei ir vērts sekot!

A post shared by JU (@mrs__ju) on Jan 10, 2018 at 10:20am PST

A post shared by Jiyoung Warren (@doolie.s.w) on Jan 22, 2018 at 1:25pm PST

A post shared by maingold (@maingoldmode) on Jan 22, 2018 at 1:26am PST

A post shared by HUMANIC (@humanicshoes) on Jan 22, 2018 at 12:34am PST

A post shared by Amy Ann (@straightastyle) on Jan 21, 2018 at 6:43pm PST

A post shared by Jiyoung Warren (@doolie.s.w) on Jan 20, 2018 at 5:26am PST

A post shared by Natalie Pol (@nataliepol) on Jan 19, 2018 at 4:07am PST

A post shared by STILMUSE by Angi (@stilmuse) on Jan 17, 2018 at 8:33am PST

A post shared by Who What Wear (@whowhatwear) on Sep 22, 2017 at 8:47am PDT

Tags

Garderobe Modes tendences
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form