Ārstu slēdziens: 'īpašs, neparasts gadījums'. Kristīna lūdz palīdzību meitas rokas glābšanai
Foto: Privātā arhīva foto

Kristīna Namavīre ir gandrīz 12 gadus vecās Patrīcijas mamma. Meitenei jau no dzimšanas ir manāmas problēmas ar labo rociņu. Meitenei piedzimstot, tā bija sarkanā krāsā. Tika meklēts problēmas cēlonis, bet ārsti mierināja, ka problēma ir tikai vizuāla un nav pamata satraukumam. Kristīnas sirds gan nebija mierīga, jo Patrīcijai labās rokas temperatūra vienmēr bijusi zemāka nekā kreisās. Pērnā gada nogalē izrādījās, ka māmiņas bažas bijušas pamatotas, un, lai glābtu roku, meitenei nepieciešama steidzama operācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kristīna Patrīciju audzina viena. Viņas abas tagad dzīvo Igaunijā, kur Kristīna vada rotaļlietu veikalu, bet Patrīcija mācās un paralēli skolas darbiem veido "Youtube" kanālu, kurā publicē apskatus par rotaļlietām. Kristīna, vēl dzīvojot Latvijā, nodarbojās ar rotaļlietu tirdzniecību, pirms vairākiem gadiem viņa savu biznesu pārdeva un pārcēlās uz Igauniju. Kādu laiku viņa strādājusi arī kādā lielā uzņēmumā Šveicē, bet tad atgriezusies Igaunijā, jo vēlējusies vairāk laika pavadīt ar meitu un attīstīt savu biznesu.

Ārstu slēdziens: 'īpašs, neparasts gadījums'. Kristīna lūdz palīdzību meitas rokas glābšanai
Foto: Privātā arhīva foto

Par dzīvi viņa nesūdzas – pašas uzņēmums ļauj segt visus ikdienas izdevumus, tomēr brīvu līdzekļu, par ko apmaksāt meitai nepieciešamo ārstēšanu un pārbaudes Vācijā, viņai nav. Pirmajai operācijai līdzekļus kaut kā sadabūjusi, bet nākamajam ārstēšanās posmam – pārbaudēm un operācijai – nepieciešamo līdzekļu sievietei nav. Izmaksas varētu būt līdz pat 8000 eiro un šajā summā nav iekļauti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Kristīna ir lūgusi sabiedrības atbalstu meitas ārstēšanai. Par iespējām viņai palīdzēt, ir iespējams uzzināt šeit un šeit.

Tags

Bērni Lasāmgabali Sievietes Bērnu veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form