Izvēle – neradīt bērnus. Mētra Saberova dalās pārdomās par veikto sterilizāciju

Māksliniece Mētra Saberova ir sieviete, kura nolēma – viņa nevēlas radīt bērnus, tāpēc izvēlējās veikt sterilizāciju jeb olvadu nosiešanu. Par savu lēmumu Mētra stāsta raidījumā "Sieviete. Personīgi".

"Es negribu bērnus. Man nav vajadzīga šī spēja – laist pasaulē bērnus, tāpēc man liekas diezgan racionāli sevi sterilizēt." Mētra stāsta, ka viņa par savu lēmumu ir ļoti pārliecināta un citu viedokļi, ka viņa tam neesot gatava un neapzinoties, ko dara, viņas lēmumu nekādā veidā neietekmējot. "Es zinu, ka ir arī citas kontracepcijas iespējas, protams. Man vienkārši liekas, ka sterilizācija – tas savā ziņā ir vienkāršāk."

Mētra teic, ka šis lēmums viņai dod arī drošības sajūtu, jo nav jāraizējas, ka viņas ieceres par dzīvi bez bērniem var tikt nejauši pamainītas. "Man liekas, ir daudz loģiskāk uzreiz būt sterilizētai, nevis taisīt abortu." Mētra par savu izvēli ir pārliecināta un piebilst, ka to vēlāk nenāksies nožēlot.

Vairāk par Mētru un viņas izvēli lasi šeit.

Raidījumu "Sieviete. Personīgi" skaties ik ceturtdienu 360TV kanālā plkst. 22.00.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl