12. martā notiek aerobikas festivāls ‘Aerobika Visiem-2006’

Latvijas Aerobikas asociācija 12. martā organizē ikgadējo aerobikas festivālu ‘Aerobika Visiem-2006’. Šogad tiek rīkots apvienotais aerobikas festivāls, kurā piedalīsies gan skolēni dažādā vecumā, gan pieaugušie.

Patlaban jau pieteikušies vairāk nekā 600 dalībnieki no Rīgas, Rēzeknes, Ādažiem, Talsiem, Tukuma, Liepājas, Kuldīgas, Saulkrastiem un Valmieras. Dalībnieki savu meistarību demonstrēs brīvajā stilā.

Olga Klodāne, Latvijas Aerobikas asociācijas priekšsēdētāja: “Vislabāk šo festivālu raksturo tā nosaukums – ‘Aerobika visiem’. Šie ir aerobikas cienītāju svētki, kurus vienmēr gaidām ar lielu interesi. Svētkos priecāsimies par ikviena dalībnieka sniegumu.”

Ieva Plaude, Latvijas Aerobikas asociācijas prezidente, festivāla ģenerālsponsora ‘Kolonna’ valdes priekšsēdētāja: “Esmu gandarīta, ka Latvijā jau četrpadsmito reizi notiks šāds pasākums. Manuprāt, šī ir lieliska iespēja reizi gadā vienkopus aicināt dažādu aerobikas stilu cienītājus un vērot viņu sniegumu.”

“Veselīgs dzīvesveids, rūpes par savu izskatu un pozitīva dzīves uztvere mūsdienu stresa apstākļos ikvienam palīdzēs justies labi un saglabāt dzīves prieku. Mūsu aerobikas treneru profesionalitāte nepārtraukti attīstās un tādēļ aicinu ikvienu viņiem piebiedroties ikdienas sporta nodarbībās,” piebilst Ieva Plaude.

Aerobikas festivāls notiek 12. martā plkst. 13:00 Rīgā, BJSB ‘Daugavas sporta nams’ (Kr. Barona ielā 107). Festivāla organizētāji sola veselīgas balvas visiem dalībniekiem.

Source info

DELFI sievietēm


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.