Mākslīgas skropstas, mati un krūtis, bet kopumā dabiska meitene! Atklāti par plastiskajām operācijām
Foto: Shutterstock

Mēs dzīvojam laikmetā, kad pieejams un iespējams ir gandrīz viss. Plastiskā ķirurģija ir viens no noderīgākajiem cilvēces izgudrojumiem, kas ir palīdzējusi un palīdz neskaitāmām sievietēm un vīriešiem visā pasaulē izskatīties un justies labāk. Daudziem tā ir kļuvusi par atkarību, taču lielai daļai – par izdzīvošanu. Lielākā daļa cilvēku izmanto estētiskās ķirurģijas pakalpojumus, bet cita daļa – rekonstruktīvo ķirurģiju. Tērpu dizainere Kristīne Deimone ir viena no tām drosmīgajām sievietēm, kura atklāti stāsta par savu pieredzi attiecībā uz estētiskās plastikas ķirurģiju un vēlmi būt ideālai. Savā viedoklī dalās arī speciālisti un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Pamela Andersone reiz teikusi: "Man ir liekās skropstas, mati un nagi, palielinātas krūtis, taču kopumā es esmu ļoti dabiska meitene!" Šis teiciens lieliski raksturo sievietes, kas izvēlas plastiskās ķirurģijas pakalpojumus.

Tērpu māksliniece un skropstu pieaudzēšanas meistare Kristīne Deimone nesen laidusi pasaulē otru dēliņu. Kristīne nekad nav slēpusi, ka atbalsta plastiskās operācijas, un pati ir izmēģinājusi ne tikai krūšu palielināšanu, bet arī citas procedūras. Kāpēc viņa to dara, Kristīne atklāj atklātā sarunā.

Mākslīgas skropstas, mati un krūtis, bet kopumā dabiska meitene! Atklāti par plastiskajām operācijām
Foto: Aleksandrs Sokolovs

"Tas bija, ja nemaldos, 18 gados, kad pirmo reizi izmēģināju plastisko operāciju, un mana pirmā manipulācija bija krūšu palielināšana. Katra sieviete vēlas pilnveidoties gan vizuāli, gan citos iespējamos variantos. Šoreiz runa ir tieši par vizuālo izskatu. Vienmēr esmu tiekusies pēc ideāla – nevis kāda dēļ, bet tikai sev. Katra diena man ir kā pārbaudījums, kā mērķis tiekties pēc labākā. Esmu veikusi operācijas – krūšu palielināšanu trīs reizes, liposakciju, plakstiņu korekciju un dažādas injekcijas. Solārija atkarības dēļ, ko apmeklēju no 16 gadu vecuma, esmu tikusi pie nedaudz grumbiņām. Bēdīgi bet realitāte –botulīns ir tas, kas reti, bet tiek lietots vismaz divas reizes gadā. Taču man ļoti patīk filleri," stāsta Kristīne.

Man ir liekās skropstas, mati un nagi, palielinātas krūtis, taču kopumā es esmu ļoti dabiska meitene! Pamela Andersone par sevi

Vaicāta par plastisko operāciju plusiem, Kristīne atbild: "Protams, tā ir iespēja nokļūt tuvāk ideālam – pilnveidoties vizuāli un justies apmierinātai ar sevi. Bet ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo ārstu! Esmu piedzīvojusi dažādas situācijas, pat kad tika ielaista infekcija operācijas laikā. Veicot plastiskās operācijas, jārēķinās ar sāpēm un diskomfortu. Vairāk ar diskomfortu, jo sāpju, piemēram, taisot plakstiņus nebija un, protams, naudiņa, jo bez tās mēs varam "sēdēt uz dīvāna". Finansiālā jomā ne katra sieviete var atļauties mūsdienās ko tādu, bet ir ārsti, kas ir izveidojuši iespēju veikt manipulācijas uz nomaksu. Es zinu ļoti daudz sievietes, kuras sapņo par kuplām krūtīm, bet atļauties to nevar. Mana mīļākā manipulācija ir filleri, ar tiem ir tik daudz iespējas izveidot un pilnveidot izskatu, sākot ar tām pašām lūpām līdz pat vaigu kaulu izcelšanai, pat zoda un deguna formas pārveidošanai bez operācijām."

Vaicāta, vai plāno vēl ko darīt, Kristīne stāsta: "Jā, ceru uz gada beigām pārveidot krūtis, jo dakteris diemžēl nav ticis ar savu darbu pienācīgi galā. Citām sievietēm es ieteiktu, ja atļauj finanses, nebaidīties iet un darīt! Ideāli būtu, ja sievietes vairāk dalītos publiski ar pieredzi. Personīgi es, kad taisīju plakstiņu korekciju, nekur neatradu informāciju par to, ko es tieši vēlējos, tāpēc nopublicēju savu pieredzi un tā darīšu vienmēr, jo ticu, ka ir kāda, kurai noderēs šī informācija. Katra mēs dzīvojam savu dzīvi, galvenais – būt saskaņā ar sevi."

Kristīne Deimon
Foto: Privātais arhīvs

Source

DELFI Viņa

Tags

Kristīne Deimon plastiskā ķirurģija Plastiskās operācijas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form