Miers un laime katru dienu – kā samazināt un kontrolēt stresu
Foto: Shutterstock

Gandrīz ikviena persona kaut reizi dzīvē ir pabijusi stresa situācijā – pirms eksāmena vai prezentācijas darbā, steidzoties uz tikšanos vai pēkšņi saprotot, ka nav samaksāts rēķins, bet tam paredzētie līdzekļi vieglu roku iztērēti citiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, kāds ir satraukuma un pārdzīvojumu iemesls, ir svarīgi saprast, ka tas ietekmē mūsu pašsajūtu un veselību. Tāpat ir jāiemācās, kā veiksmīgi pārvarēt krīzes situācijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pastāv dažādi veidi, kas palīdz mazināt stresu. Pats galvenais ir sakārtot savu dzīvi tā, lai neparedzētas situācijas nespētu to sagraut un pilnībā pārraut ikdienas ritējumu. Palīdzēs arī daži ieteikumi par to, ko iespējams darīt brīvdienā, lai labāk atpūstos un jauno darba nedēļu iesāktu ar enerģiju, bez liekiem satraukumiem un bailēm, ka tā varētu atnest kaut ko sliktu un nepatīkamu. Ja nekas neizdodas, varbūt ir pienācis laiks ieviest nelielas izmaiņas ēdienkartē, jo arī tas palīdz mazināt satraukumu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form