Zems cukura līmenis, dzelzs un magnija trūkums. Par ko liecina alkas pēc konkrēta ēdiena
Foto: Shutterstock

Šķiet, teju katram laiku pa laikam it kā prasās apēst kaut vienu un konkrētu, piemēram, šokolādi, taukainu burgeru, pastu vai kaut ko citu. Nav šaubu, ka daļā gadījumu organisms šādā veidā mēģina rast komfortu un mazināt radušos stresu. Taču dažkārt kāre pēc kaut kā noteikta var kalpot par zīmi – tavam organismam trūkst barības vielas vai hormoni nav līdzsvarā.

Reizēm ļauties šim kārdinājumam nav nekas slikts, taču tavam organismam nekā netrūks, ja tavs uzturs būs sabalansēts un pilnvērtīgs. Labā ziņa ir tāda, ka mūsu organisms ir pietiekami gudrs, lai brīdī, kad tomēr visa tam nepieciešamā nav pietiekamā daudzumā, tu saņemtu netiešu signālu, zīmi – ir nepieciešams kaut ko mainīt. Lai tu prastu atpazīt, ko organisms mēģina tev pateikt, iedvesmojoties no portāliem ''Live Strong'' un ''Health'', iepazīstinām ar produktiem, kuru alkas var vēstīt par kaut kā trūkumu.

Taču atceries – ja tev ir aizdomas, ka tavam organismam trūkst barības vielu, vitamīnu u.c., vislabāk konsultēties ar ārstu, kas palīdzēs visu atgriezt ierastajās sliedēs.

Tags

Pilnvērtīgs uzturs B vitamīns Sievietes veselība Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form