"Red Bull Kart Fight" kartinga amatieru finālsacensībās, kas nākamgad notiks Austrijā, Latviju pārstāvēs Andrejs Laipnieks un Kristaps Grīnieks.

Augustā Rīgā, Smiltenē un Madonā notika trīs atlases posmi, kuros no vairāk nekā 1000 dalībniekiem atlasīja 20 ātrākos braucējus, kuri aizvadītajā nedēļas nogalē sacentās Latvijas finālā. Tajā par uzvarētāju kļuva Laipnieks, bet otro vietu izcīnīja Grīnieks. Pirmo reizi uz finālsacensībām Austrijā dosies ne tikai Latvijas fināla uzvarētājs, bet arī otrās vietas ieguvējs.

Pērn Laipnieks palika otrais aiz viena no labākajiem Latvijas motokrosa braucējiem Dāvja Ivanova, taču šogad beidzot spēja gūt panākumu un kvalificēties "Red Bull Kart Fight" finālsacensībām.

Savukārt trešajā vietā Latvijas finālā ierindojās Valts Tenters.

Šīs sacensības Latvijā notika jau trešo gadu pēc kārtas.