Rīgā jūlijabeigās tika aizvadītas šī gada vērienīgākās drifta sacensības Baltijā "Drift Masters Grand Prix Betsafe King of Riga", kur uzvaras laurus plūca trīskārtējais Latvijas čempions Jānis Eglīte. Raidījuma vadītājs Pauls Timrots tiksies ar Jāni "ZeKurbulis" studijā, lai apspriestu uzvaru sacensībās, kurās Jānim izdevās apsteigt daudzus spēcīgus ārvalstu drifta braucējus. Jānis skatītājiem atklās arī to, kāda patiesībā ir skatītājus tik saistošā drifta pasaule.

Raidījuma studijā viesosies arī leģendārā strītbaiku frīstaila braucēja Jāņa Rozīša skolnieks – ugunsdzēsējs un jaunais talants ar lielu potenciālu – Didzis Grundulis. Didzis pastāstīs, vai glābēja iemaņas tiešām palīdz moto triku veikšanā un dalīsies savās nākotnes iecerēs.

Kā ierasts, ar jaunumiem auto industrijā un autosportā "ZeKurbulis" skatītājus iepazīstinās žurnālisti Ilmārs Līkums un Artūrs Virbulis. Ilmārs pievērsīsies "Ford TT" jeb komercauto vectētiņa 100 gadu jubilejas aktualitātēm un diskutēs par to, vai jauns "Rolls Royce" automobilis var palīdzēt bagātniekiem cīņā ar depresiju.

Bet Artūrs Virbulis meklēs atbildes uz jautājumiem, vai "Porsche" ir noguris uzstāties Lemānā un vai "Formula E" ir autosporta nākotne. Tāpat Artūrs apskatīs, kas šobrīd notiek ar F-1 komandu pavēlēm un kāda ir F-1 radio "teātra" nozīme.

Raidījums "ZeKurbulis" un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume, LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti izteikt savas domas "Twitter" diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.