Foto: Neatņemamais palīgs virtuvē – kaķis

Foto: Neatņemamais palīgs virtuvē – kaķis
Foto: Shutterstock

Kad mājās ir kaķis, saimniekam bieži vien šķiet, ka mīlulis cilvēkam seko kā ēna. Uz guļamistabu, tualeti vai virtuvi – kaķis nevēlēsies zaudēt iespēju noskaidrot, ko saimnieks grasās darīt. Īpaši virtuve, šķiet, ir peļu junkuriņu iecienīta vieta, kur ne tikai vērot, kā cilvēks gatavo ēdienu, bet arī pašam pastaigāt pa plīti, pagulēt izlietnē un pasēdēt uz galda, kas, saprotams, kaķim lielākoties nav ļauts.

Taču ir labi zināms, ka kaķim kaut ko aizliegt ir teju vai neiespējami. Neatkarīgais mājdzīvnieks tāpat izdarīs sev pa prātam, pat ja tas nozīmē lekšanu uz virtuves galda vai sēdēšanu izlietnē, dzerot no krāna tekošo ūdeni. Plašāk par to, kāpēc kaķis labprātāk izvēlas ūdeni dzert no krāna, nevis savas bļodiņas, var lasīt šeit.

Kāpēc gan kaķim būtu jāstaigā pa dažādām virsmām virtuvē? Skaidras atbildes uz šo jautājumu, domājams, nav. Mīlulim allaž interesē mājās notiekošais, turklāt, iespējams, kaķis varētu būt ievērojis, kur tieši atrodas viņa barības kārbiņa vai gardumi, ko censties pašam sadabūt ķepā. Iespējams, saimnieks tikko gatavojis gardu gaļu, kā dēļ kaķis var lekt uz galda un censties atrast kādu pāri palikušu kriksīti.

Kaķu saimnieki noteikti atpazīs turpmāk redzamajās fotogrāfijās fiksētās situācijas. Tā vien šķiet, ka atliek pagriesties un doties prom no virtuves, lai murrātājs jau lektu uz galda un sāktu savu blēņu maršrutu.

A post shared by Kayla (@88kaylaaah) on Aug 25, 2015 at 5:42pm PDT

A post shared by Tyeler (@tye00) on Feb 4, 2018 at 7:00am PST

A post shared by TIlly Taylor (@tillygram_cat) on Jan 25, 2018 at 10:00am PST

A post shared by Tenley Bank (@tenleygwen) on Jan 23, 2018 at 3:21pm PST

A post shared by Penny and Leo (@pennynleo) on Jan 18, 2018 at 3:44pm PST

A post shared by Sándor Járóka (@jsanyi89) on Jan 18, 2018 at 2:39pm PST

A post shared by Joanna Osoba (@osobajoanna) on Dec 20, 2017 at 8:53am PST

A post shared by Toby (@tobythekeeshond) on Nov 13, 2017 at 4:13am PST

A post shared by Anneliese (@anniscats) on Sep 23, 2017 at 11:40pm PDT

A post shared by Kate Chadwick (@katec616) on Sep 23, 2017 at 4:19pm PDT

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka