Policija trešdien aizturēja 328 cilvēkus par laupīšanu, zādzībām, dedzināšanu un ceļu bloķēšanu, paziņoja Iekšlietu ministrija. Iepriekšējās divās dienās policija aizturēja vairāk nekā 280 cilvēkus.

Nemieros, kas sākās kā protesti pret nodokļu palielināšanu un citiem jaunajiem taupības pasākumiem, ievainots 21 policists, liecina Iekšlietu ministrijas sniegtā informācija.

Ziņu aģentūra AFP vēsta, ka lielākajā daļā Tunisijas ceturtdienas vakarā valdījis miers, un Tunisijas prezidenta birojs paziņojis, ka politiskās partijas, arodbiedrības un organizācijas, kas pārstāv uzņēmumus, tiksies sestdien, lai apspriestu situāciju.

Nemieri sākās ar miermīlīgiem protestiem pagājušajā nedēļā, taču naktī no pirmdienas uz otrdienu protesti izvērtās sadursmēs ar policiju.

Kopš ilggadējā autoritārā prezidenta Zina el Abidina ben Ali gāšanas 2011. gada sacelšanās laikā Tunisija izpelnījusies atzinīgus vārdus par gludu pāreju uz demokrātiju, taču situācija valstī ir saspringta, galvenokārt ekonomisko problēmu dēļ.