Šomēnes iesāktajiem darbiem, plāniem un mērķiem ir ļoti liels potenciāls sasniegt vislabākos rezultātus! Galvenais nosacījums ir – ej roku rokā ar savu sirdi un seko saviem sapņiem!

Oktobrī ir iespējami brīnumaini notikumi: necerēta veiksme un pārsteiguma momenti!

Neiznieko savu laiku, savu enerģiju un lūko noķert savu veiksmi aiz astes, jo tā pavisam viegli var izslīdēt tev caur pirkstiem.

Šomēnes vairāk enerģijas ieguldi tieši sevī – ar pateicību pieņem ceļus, kas tevi atveduši līdz šim punktam, kā arī novērtē to, ko esi ieguvis! Ir viegli sūdzēties par to, kā nav, bet grūtāk ir novērtēt tās patiesās dzīves vērtības, kas ir tepat, mums blakus! Ne vienmēr citur zāle ir zaļāka – tas var būt acu apmāns! Pret jaunajām dzīves iespējām izturies atbildīgi, gūsti baudu no jauniem piedzīvojumiem un ik dienu rodi kaut ko apbrīnas vērtu!

Darbā, finansēs, biznesā iespējamas pārmaiņas: kāpiens pa karjeras kāpnēm, algas pielikums vai jaunas sadarbības iespējas. Esi atvērts! Uzdrīksties rīkoties un būt neordinārs – darbojies uz pilnu jaudu tā, lai tevi pamana! Atbrīvojies no blokiem, lauz stereotipus un esi elastīgs! Pārmaiņu vēji burtiski rauj tevi piepildīt savus ilgi lolotos sapņus!

Novērtē savu ģimeni, savas attiecības ar mīļoto cilvēku un bērniem.

Velti mīļajiem vairāk sirds siltuma, vairāk laika un enerģijas – atjauno un stiprini šo mīlestības saikni, jo ģimene tavā dzīvē ir pats pamatu pamats! Jo vairāk dalīsies ar mīlestību, jo vairāk tu saņemsi! Un – kas to lai zina – iespējams, tavi ceļi krustosies ar kādu sen meklētu radniecīgu dvēseli?

Tu esi tas, ko tu dari, – ar šādu devīzi oktobris pievēršas veselības jomai! Velti vairāk laika fiziskām nodarbēm, lai stiprinātu sirsniņu un uzlabotu vispārējo ķermeņa tonusu. Viss sākas ar domu, tāpēc pieturies pie pozitīvas pasaules uztveres un nododies radošām aktivitātēm! Tava veselība ir tavās rokās.

Oktobrī lieti noderēs elastīga domāšana un spēja pielāgoties situācijām. Tā vietā, lai visu uzmanību un enerģiju tērētu uz vienu jautājumu, pakāpies solīti atpakaļ un objektīvu novērtē situāciju, – iespējams pamanīsi labākas iespējas un situācijas risinājumus. Saglabā mieru un ļaujies notikumu plūsmai – ļauj pārmaiņām ienākt savā dzīvē un pieņem tās ar pateicību!