Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā "Sion" komanda ceturtdien guva savu otro uzvaru šīs sezonas Šveices augstākās līgas spēlēs, ar rezultātu 3:1 (2:1) savā laukumā apspēlējot "Zurich" futbolistus.

Mača rezultātu 14. minūtē atklāja "Sion" uzbrukuma līderis Musa Konate no Senegālas. Kaut drīz vien albānis Armando Sadiku panāca izlīdzinājumu, vēl pirmajā puslaikā mājiniekiem vadību atguva portugālis Karlitušs.

Otrajā puslaikā laukumā dominēja "Zurich" futbolisti, tomēr vārtus cīņas beigu daļā izdevās gūt "Sion", kad pretuzbrukumā vēlreiz izcēlās Konate.

Kā ierasts, Vaņins laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Sezonas piecos mačos "Sion" komanda izcīnījusi divas uzvaras, vienreiz cietusi neveiksmi, bet divas reizes cīnījusies neizšķirti.

Šveices čempionātā stabila kopvērtējuma līdere pēc piecām kārtām ar maksimālajiem 15 punktiem ir čempione "Basel", kurai ar desmit punktiem seko Cīrihes "Grasshopper", bet "Sion" ar astoņiem punktiem pakāpusies uz trešo pozīcijā.

Pagājušo Šveices čempionāta sezonu "Sion" noslēdza septītajā vietā, taču pamanījās uzvarēt kausa izcīņā, tādejādi iegūstot iespēju šajā sezonā spēlēt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.