Krievijas junioru hokeja izlase iekļuvusi šāgada pasaules čempionāta finālā, kurā spēkosies ar Somijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāta pusfinālā Krievijas izlase ar 2:1 pieveica ASV junioru komandu.

Pirmie vadībā izvirzījās amerikāņi, kad pirmās trešdaļas vidū vārtus guva Kristians Dvoraks, bet otrajā trešdaļā nepilnu triju minūšu laikā krievi izlīdzināja rezultātu un izvirzījās vadībā ar 2:1, kas vēlāk izrādījās esam spēles galīgais rezultāts, jo trešajā periodā neviena no komandām vārtus neguva.

Līdz ar to čempionāta finālā otrdien, 5. janvārī, Krievija tiksies ar mājiniekiem somiem, bet par bronzas godalgām cīnīsies ASV un Zviedrijas juniori.