Latvijas sieviešu hokeja izlase otrdien piedzīvoja zaudējumu pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, turnīra otrajā cīņā ar rezultātu 2:5 piekāpjoties Ungārijas hokejistēm.

Latvijas izlasē vārtus guva Ilze Bičevska un Iveta Koka.

Ungārietes jau līdz spēles septītajai minūtei bija panākušas divu vārtu pārsvaru, bet Bičevska vienus vārtus atspēlēja otrā perioda pirmajā pusē. Mača turpinājumā Ungārija guva vēl divus vārtus, bet desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Koka panāca rezultātu 2:4. Piecas minūtes vēlāk Latvija atkal nonāca iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, un līdz mača beigām rezultāts vairs nemainīja.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas hokejistes ar rezultātu 5:2 pārspēja Kazahstānu.Turnīra turpinājumā Latvijas izlases pretinieces būs Itālijas, Ķīnas un Nīderlandes hokejistes.

Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīrs ir trešās spēcīgākās valstu izlašu sacensības.