Latviešu basketbolists Dairis Bertāns Spānijas spēcīgākās basketbola līgas (ACB) mačā svētdien trešās ceturtdaļas izskaņā trāpīja metienu no centra.

Bertāns ar šo metienu izcēlās mačā, kurā viņa pārstāvētā "Bilbao Basket" komanda ar rezultātu 72:77 piekāpās "Rio Natura Monbus".

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 34:29 minūtes, kuru laikā guva 15 punktus, realizējot trīs no četriem divpunktu metieniem un trīs no desmit tālmetieniem. Viņš bija rezultatīvākais spēlētājs Bilbao komandā. Bertāns arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu.

Šajā sezonā Bertāns vidēji spēlē gūst 13,2 punktus, izdara 1,4 rezultatīvas piespēles un izcīna 1,3 atlēkušās bumbas.

"Bilbao Basket" komanda ar 18 uzvarām un 10 zaudējumiem ir ceturtajā vietā ACB čempionātā.