Latvijas U-17 meiteņu handbola izlase sestdien cieta neveiksmi arī Horvātijā notiekošā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā un noslēdzošajā spēlē.

Latvijas jaunās handbolistes ar 31:34 (16:15) piekāpās Baltkrievijas vienaudzēm.

Viss mačs tika aizvadīts punkts punktā. Vēl septiņas minūtes pirms dueļa beigām rezultāts bija neizšķirts 29:29, bet pēdējās minūtes ievadā latvietes zaudēja vien ar 31:32, tomēr vismaz neizšķirtu izraut tā arī neizdevās.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē ar septiņiem vārtiem bija Simona Ārmane, bet sešas reizes izcēlās Žanete Kukurāne.

Kā ziņots, atlases cikla pirmajā mačā Latvija ar 15:46 atzina mājinieces Horvātijas pārākumu.

No šīs apakšgrupas Eiropas čempionātam kvalificēsies tikai apakšgrupas uzvarētāja, kamēr citās grupās, kur ir četras valstsvienības, kontinenta meistarsacīkstēs iekļūs divas labākās.

Eiropas čempionāta finālturnīrs no 15. līdz 23.augustam notiks Maķedonijā.