Brazīlijas izlases galvenais treneris Luiss Felipe Skolari pēc smagās uzvaras pret Čīli atzina, ka viņa vadītajai komandai palīdzējusi arī veiksme.

Atgādinām, ka Brazīlija sestdien pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti 1:1 ar Čīli, taču prata to pieveikt pēcspēles sitienu sērijā.

"Ja netiek izmantotas tās retās iespējas gūt vārtus, tad var "izlidot" no turnīra," ārvalstu ziņu aģentūrā citēts Skolari. "Mēs par savu vājo sniegumu gandrīz samaksājām, kad pamatlaika pēdējās minūtēs bumba trāpīja pa mūsu vārtu pārliktni."

"Šī ir jauna komanda, un pat pieredzējušākie spēlētāji izjūt spiedienu. Ja mēs turpināsim pieļaut kļūdas un izniekot vārtu gūšanas iespējas, tad mums tik ļoti varētu arī nepaveikties," turpināja speciālists.

Tāpat Skolari slavēja Čīli, sakot, ka viņi spēlēja teicami, organizēti un sabalansēti.

Brazīlijas izlase ceturtdaļfinālā spēkosies ar Kolumbijas futbolistiem, kuri ar 2:0 pieveica Urugvaju.