Latvijas vīriešu U-20 basketbola izlase Eiropas čempionāta A divīzijas otrajā spēlē ar rezultātu 77:79 (12:13, 19:18, 21:25, 25:23) spraigā mača izskaņā piekāpās Grieķijas vienaudžiem.

Latvijas izlasē ar 18 punktiem un 10 atlekušajām bumbām izcēlās Anžejs Pasečņiks, bet 15 punktus pievienoja Kristaps Pļavnieks, kura kontā arī septiņas rezultatīvas piespēles. Vēl 13 punktus sameta Rolands Šmits.

Mača sākumā Grieķijas basketbolisti guva septiņus punktus pēc kārtas, taču turpinājumā Latvija cīņas gaitu izlīdzināja un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 12:13. Mača turpinājumā Latvija uz brīdi nonāca iedzinējos, bet rezultāts atkal kļuva līdzīgs pēc vairākiem tālmetieniem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 31:31.

Trešajā ceturtdaļā Latvija pirmo reizi izvirzījās vadībā, bet tad grieķi veica izrāvienu, panākot48:40. Latvijas basketbolistiem atkal bija jāatspēlējas, kas tika izdarīts (51:52). Pēdējās ceturtdaļas sākumā grieķiem izdevās panākt 11 punktu pārsvaru, bet pēdējā minūtē Latvija atjaunoja intrigu mačā, panākot 77:78. Desmit sekundes pirms mača beigām Latvijai bija divu punktu deficīts, un latviešiem bija pēdējais uzbrukums. Taču metiens grozā nelidoja un tika piedzīvots vēl viens zaudējums.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-20 basketbolisti ar rezultātu 62:64 (17:25, 16:7, 18:12, 11:20) piekāpās Lielbritānijai.

Turnīra turpinājumā Latvijai A apakšgrupas ietvaros sagaidīs cīņa pret Lietuvu un Ungāriju.