Atgādinām, ka Eiropas čempionāta finālturnīra A grupas pēdējās spēlēs Krievijas futbola izlase ar 0:1 zaudēja Grieķijai, bet Čehija ar 1:0 pieveica mājinieci Poliju. Tādējādi grieķi un čehi turpina cīņu par medaļām, bet vienai no kandidātēm uz medaļām Krievijai un Polijai turnīrs beidzies.

"Es nezinu, ko lai saka par mūsu futbolu... Apliet ar mēsliem, vai vienkārši paklusēt? Žēl, ļoti žēl," tā Ovečkins.

Mazliet saudzīgākus komentārus "Twitter" vietnē izteica Krievijas Premjerlīgas kluba "Kuban" prezidents Serejs Galickis. "Es jau teicu, ka mēs neesam spēcīgi jau pēc pirmās spēles. Tagad prasa lielu drosmi nekritizēt izlasi, jo jāsaprot, ka tā ir spēle."

"Šodien vienkārši neizdevās iecerētais, tā notiek," turpina kluba prezidents. "Puiši centās, lai gan neizkļūt no vājākās grupas čempionātā... Tā nav tikai neveiksme, pagaidām tas ir mūsu līmenis! Vajag turpināt strādāt, un uzvaras būs!"

Savukārt, bijušais Mahačkalas "Anži" vice prezidents Germans Čistjakovs sociālajā portālā "Facebook" izteica savas domas par to, kam vajadzētu ieņemt vietu pie izlases stūres 2014.gada Pasaules kausa atlases ciklā.

"Neticu, ka kāds nopietni apsver vietējā speciālista piesaisti," iesāk Čistjakovs. "Kurš tas varētu būt? Nosauciet? Tas kļūst smieklīgi, jo nav spēlētāju - nav trenera. Tās ir saistītas lietas."

"Tikai ārzemju speciālistu," turpina Čistjakovs. "Jebkuru tautieti mūsu satrūdējušā, iesūnojušā sistēma sakošļās un izspļaus ārā, jo šeit valda arī agresīvs diletantisms."

Asus virsrakstus nekautrējas lietot arī vietējā prese.

Piemēram, "Sport - Express" blogā internetā Krievijas zaudējumam tika veltīts "Mājās, uz redzēšanos", bet spēles apraksta autors mačam veltīja šādu virsrakstu: "Tumšās Varšavas debesis mums tā arī neuzsmaidīja." "Gazeta.ru" nekautrējās būt vēl skarbāka: "Tas ir kauns".  

Savukārt, "sovsport.ru" izveidoja analītisko blogu ar nosaukumu "Mirusī izlase".