Savus otros vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Jaroslavļas "Lokomotiv" labā piektdien guva latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Aizvadītajā mačā "Lokomotiv" ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) savā laukumā pārspēja Maskavas "Spartak" komandu.

Rēdlihs guva savas komandas otros vārtus, kad otrās trešdaļas septītajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzot "Lokomotiv" vadībā ar 2:1.

Minētajā epizodē latvietis prata pirmais piesteigties pie vārtsarga atsistās ripas un raidīt to vārtu tīklā.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem.

Šīs sezonas sešās spēlēs Rēdlihs tagad guvis divus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Vēl "Lokomotiv" rindās šajā mačā izcēlās Aleksejs Kaļužnijs, Jegors Jakovļevs un Jegors Averins.

Rietumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača "Lokomotiv" ar 11 punktiem sešās cīņās ieņem ceturto pozīciju.

Regulārajā čempionātā katra komanda (14 komandas Rietumu konferencē un 12 vienības Austrumu konferencē) aizvadīs pa 52 mačiem - pa 26 spēlēm savā laukumā un izbraukumā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 2013.gada 7.februārī, bet Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies 19.aprīlī.