Noslēdzot trīs spēļu izbraukuma sēriju, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences "pastarīši", Rīgas "Dinamo", sestdien tikās ar spēcīgo Magņitogorskas "Metallurg" vienību un uzvarēja ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).

Rīdzinieki šo spēli iesāka pārliecinoši, trešdaļas vidū Stīvenam Seigo atklājot mača rezultātu. Jau otrā perioda sākumā rezultāts kļuva 2:0 mūsējo labā - Seigo divkāršoja "Dinamo" pārsvaru.

Tomēr turpinājumā dinamiešus piemeklēja ierastā problēma - noraidījumi, un "Metallurg" skaitlisko pārsvaru izmantoja, samazinot rezultāta starpību.

Trešajā periodā, spēlējot ar pieciem aizsargiem, jo disciplināro sodu otrās trešdaļas beigās nopelnīja Seigo, rīdzinieki sāka pagurt un mājinieki pastiprināja ofensīvu. Spēles beigās, kad "Metallurg" jau nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, noraidījumu nopelnīja Miks Indrašis, kas mājiniekiem pavēra izredzes vismaz uz rezultāta izlīdzinājumu. Tomēr veiksme bija "Dinamo" pusē, un Andris Džeriņš atjaunoja divu vārtu pārsvaru, gūstot vārtus skaitliskajā mazākumā.

Sīkāku spēles aprakstu lasiet mūsu teksta tiešraides arhīvā!