Turpinot izbraukuma spēļu sēriju, Rīgas "Dinamo" ceturtdien Ufā aizvadīja kārtējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, tiekoties ar spēcīgo "Salavat Julajev" vienību, un piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas, piekāpjoties Ufas klubam ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2).

Rīdzinieki teicami iesāka maču, pirmajā trešdaļā demonstrējot aktīvu spēli un izturot mājinieku uzbrukumus, kas kļuva arvien intensīvāki. Tas beidzās ar zaudētiem vārtiem otrās trešdaļas sākumā, kad četru minūšu noraidījumu izcieta Andris Džeriņš.

"Salavat Julajev" pēc vārtu guvuma pārņēma iniciatīvu un rīdzinieki sāka pelnīt noraidījumus, taču mazākumus spēja izturēt, pateicoties labai spēlei aizsardzībā un Sedlāčeka teicamajam darbam vārtos.

Otros vārtus "Salavat Julajev" guva trešās trešdaļas sākumā, bet uzvaru sev nodrošināja, vēlreiz realizējot vairākumu perioda vidū. Tomēr "Dinamo" rokas nenolaida un turpināja cīnīties, kas noslēdzās ar "goda vārtiem" Andra Džeriņa izpildījumā.

Plašāku spēles izklāstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

$duelID=193;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>