Kad saticība tiek jaukta ar mīlestību: pazīmes īpašās ķīmijas trūkumam attiecībās
Foto: Allan Filipe Santos Dias / cc

"Iemīlēšanos var pielīdzināt eiforijai – neierasts brīdis, kad viss, kas ir apkārt, ir mazsvarīgs un netverams," tā kaislīgas, ar īpašo mīlestības ķīmiju apvītas attiecības skaidroja psihoterapeite Kristīne Ašmane. Tomēr ne visās attiecības ir sastopama šī "eiforija". Kā to zināt? Lūk, "Gurl" attiecību eksperti izvirzījuši pazīmes, kas liecina, ka jūsu attiecības necaurstrāvo tik ļoti svarīgā mīlestības maģija.

Tuvības mirkļi ir neveikli

Neskatoties uz to, kādā līmenī ir jau jūsu attiecības, pirmie mirkļi kopā var būt mazlietiņ neveikli. Tas ir tikai normāli, ja uztraukums par sevi liek manīt. Tomēr, ja jūsu starpā virmo sava veida ķīmija, viss iegrozīsies pareizajā virzienā.

Piemēram, ja abi sniedzaties pēc skūpsta, tomēr kaut kas samisējas, jūs tikai pasmiesieties un vēlreiz atkārtosiet iesākto darbību, otrajā plānā noliekot neveiklumu un neļaujot starpgadījumam kaut ko sabojāt. Gluži tāpat tas attiecas arī uz citiem tuvības brīžiem.

Ja jūsu starpā nav īpašas saiknes, centieni vērst situāciju par labu var patiešām būt apgrūtinoši, dažkārt – pat nepārvarami, pilnībā zaudējot jebkādu vēlmi pat kādreiz tikties.

Ja tomēr nevari izprast jūsu tuvības mirkļu patiesumu, iepazīsties ar šīm pazīmēm, kas liecina par nesaderību gultā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl