Foto: LETA
Tiesībsargājošās iestādēs šogad septembrī izbeigušas kriminālprocesu par sievietes nāvi Sarkandaugavā, kurā sākotnēji aizdomās turēto statusā bija divi Indijas pilsoņi.

24.septembrī kriminālprocesu Valsts policija izbeidza un prokuratūra šādu lēmumu akceptēja. Kriminālprocess izbeigts, jo vainu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā pierādīt pirmstiesas procesā nav izdevies un nav iespējams savākt papildus pieradījumus.

"Minētais nozīmē, ka sievietes nāvē slepkavību nav izdevies pierādīt," norāda prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska un piebilda, ka atcelti ārzemniekiem iepriekš piemērotie drošības līdzekļi.

Jau ziņots, ka pagājušā gada 11.maijā policija saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Rīgā, Viestura prospektā, kāda sieviete ir izkritusi pa astotā stāva dzīvokļa logu. Ierodoties notikuma vietā, pie ieejas kāpņu telpā tika atrasts 1985. gadā dzimušas sievietes līķis.

Toreiz policija paziņojumā presei rakstīja, ka, iespējams, sieviete pa dzīvokļa logu ir izgrūsta un pavisam drīz aizturēja divus vīriešus - 1992. gadā un 1993. gadā dzimušus Indijas pilsoņus.

Noskaidrots, ka bojāgājusī ir pazinusi vienu no aizdomās turētajiem vīriešiem. Tāpat toreiz policija informēja, ka starp sievieti un abiem vīriešiem dzīvoklī norisinājies strīds.

Policijā tika sākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!