Fоtо: Valsts policija

Valsts policija (VP) kādas Rīgas privātmājas bēniņos atklājusi marihuānas audzētavu, kurā izņemti 10 kilogrami aizliegtās vielas, portāls "Delfi" uzzināja VP.

Likumsargi skaidroja, ka ceturtdien, 19. janvārī, VP Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki aizturēja divas personas par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā.

Kādas Rīgā esošas privātmājas ēkas bēniņos tika atklāta marihuānas audzētava un kopumā izņemti aptuveni 10 kilogrami marihuānas.

Vienam no aizturētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums savukārt otram – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

VP Rīgas Zemgales iecirkņa apkalpojamā teritorijā likumsargi, veicot operatīvās darbības, noskaidroja un atklāja marihuānas audzētavu, kas bija izvietota kādas privātmājas ēkas bēniņos Rīgā.

Tā bija aprīkota ar visu nepieciešamu, lai varētu izaudzēt marihuānu, kā piemēram šim nolūkam izvietotas lampas, laistīšanas iekārtas, ventilatori u.c., un to tālāk realizēt.

Kopumā policisti izņēma aptuveni 10 kilogramus marihuānas – gan stādus, gan gatavo produkciju. Tāpat tika atrasta arī narkotiskā viela amfetamīns, kuras aptuvenais svars ir 850 grami, un 50 litri alkohola.

Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu izņemto vielu daudzumu un to sastāvu.

Likumsargi turpat notikuma vietā aizturēja divus vīriešus, kuri dzimuši 1967. un 1994. gadā. Vecākais no viņiem jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgu noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Tāpat kriminālprocess kvalificēts arī pēc Krimināllikuma 256. panta otrās daļas, proti, par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa.

Piektdien, 20. janvārī, vienam no vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums savukārt otram – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !