Foto: Shutterstock

Pagājušā gada oktobrī Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa policisti aizturēja nepilngadīgu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par vīrieša slepkavību. Kriminālprocess nodots prokuratūrai, lai tā sāktu kriminālvajāšanu, portāls "Delfi" uzzināja VP.

Jaunietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka 2023. gada 6. oktobrī pēc pusnakts Jūrmalā, pie dzelzceļa stacijas "Ķemeri", 2007. gadā dzimušais jaunietis kādam nepazīstamam vīrietim, kurš ar viņu kopā bija izkāpis no vilciena, uzprasījis cigareti. Vīrietis atteicis, pēc kā starp abiem sācies konflikts, kā rezultātā minētais nepilngadīgais turpat pie dzelzceļa stacijas vīrieti piekāvis. Cietušais vīrietis notikuma vietā gāja bojā.

Saņemot izsaukumu no aculieciniekiem, notikuma vietā ieradās Jūrmalas pašvaldības policija, taču iespējamais vainīgais jaunietis notikuma vietu jau bija pametis.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti uzsāka notikušā izmeklēšanu, un tajā pašā naktī noskaidroja un aizturēja aizdomās turēto jaunieti.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!