Foto: Publicitātes foto

Šonedēļ finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) biroja vadītāja amatā darbu sācis Rolands Bogdanovs, portālu "Delfi" informēja Finanšu ministrijā (FM).

Bijusī ministra biroja vadītāja Signe Jantone marta otrajā pusē tika iecelta par partijas "Vienotība" ģenerālsekretāri.

FM norāda, ka jaunajam ministra biroja vadītājam ir plaša pieredze stratēģiskajā plānošanā, sarežģītu procesu vadībā, kā arī investoru un uzņēmēju komunikācijā.

Bogdanovs ieguvis juridisko izglītību Rīgas Juridiskajā augstskolā un Latvijas Universitātē, kā arī papildinājis savas prasmes ar vairākiem starptautiskiem sertifikātiem, nodrošinot visaptverošu izpratni par globālās ekonomikas dinamiku.

Viņam ir vairāk nekā sešu gadu pieredze publiskajā sektorā, tostarp Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras izveidē. Bogdanovs strādājis arī Starptautiskajā advokātu asociācijā Amerikā, bet, pirms darba uzsākšanas ministrijā, darbojās starptautiskā uzņēmumā "Colliers", kur pildīja asociētā direktora pienākumus, koncentrējoties uz nekustamā komercīpašuma investīciju darījumu veicināšanu.

Bogdanovs arī iesaistās divpusējo attiecību un starpkultūru saprašanās veicināšanā, ieņemot amatu Baltijas-Amerikas Brīvības fonda padomē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!