Foto: DELFI Aculiecinieks
20.augusta vakarā Mežaparkā izskanēja grandiozs Rīgas 810 gadei veltīts koncerts "Meistars. Dziesma. Leģenda".

Koncerta programmā tika iekļauti Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Zigmāra Liepiņa, Valta Pūces un citu komponistu skaņdarbi. Gandrīz četru stundu garajā pasākumā piedalījās 7000 dziedātāju un 400 dejotāju no visas Latvijas. Taču pasākuma kulminācija bija brāļu Imanta un Gido Kokaru sumināšana, kuri šogad atzīmē 90.dzimšanas dienu.

Starp skatītājiem bija sastopami divi eksprezidenti – Valdis Zatlers un Vaira Vīķe-Freiberga, kā arī pašreizējais Valsts vadītājs Andris Bērziņš, Rīgas mērs Nils Ušakovs un citi valdības, Saeimas un Rīgas domes pārstāvji.

Jāpiebilst, ka tomēr skatītāju rindās bija tukšas sēdvietas. Nenoliedzami Dziesmusvētki pulcina krietni lielāku kormūzikas cienītāju pulku. Tāpat arī šo pasākumu vēriena un režijas ziņā ir grūti salīdzināt ar Rīgas astoņsimtgades koncertu. Un tomēr – tas bija izdevies. Vairāk skatiet fotoreportāžā.

Visas fotoreportāžas bildes atradīsiet šeit

Pievienotas aculiecinieka "bench" fotogrāfijas. Visu autora galeriju atradīsiet šeit.Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!