Foto: DELFI
Sakarā ar 16.martā Rīgas pašvaldībā pieteiktajiem pasākumiem pēc Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes norādījuma no plkst.6 līdz pasākumu beigām tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība daudzviet Vecrīgā un Brīvības pieminekļa apkārtnē, portālu "Delfi" informēja Rīgas domē.

Satiksme un gājēju kustība tiks ierobežota vai slēgta Skārņu ielā, Jāņa sētā, Kaļķu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz laukumam pie Brīvības pieminekļa, Meistaru ielas posmā no Amatu ielas līdz Kaļķu ielai, Kalēju ielas posmā no Kaļķu ielas līdz Gleznotāju ielai, Riharda Vāgnera ielas posmā no Kaļķu ielas līdz Gleznotāju ielai.

Tāpat ierobežojumi noteikti Vaļņu ielas posmā no Smilšu ielas līdz Gleznotāju ielai, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, Aspazijas bulvārī no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, Raiņa bulvārī no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, kā arī laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Jau no pusnakts, saskaņā ar Valsts policijas norādījumiem, tiks izvietotas norobežojošas barjeras laukumā pie Brīvības pieminekļa.

No plkst.00 līdz plkst.16 vairākās vietās arī tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt, kā arī nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu.

Apstāties aizliegts būs Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, Raiņa bulvāra kreisā pusē, posmā no ēkas Raiņa bulvārī 9 līdz Brīvības bulvārim (izņemot diplomātisko transportu), Skārņu ielā, Kaļķu ielas posmā no Kungu ielas līdz Brīvības pieminekļa laukumam, kā arī Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā un virzienā no 13.janvāra ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!