Foto: LETA

Saeima ceturtdien atbrīvoja Gintu Grūbi no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amata pēc paša vēlēšanās.

Deputāts Artuss Kaimiņš (LRA) aicināja Saeimu rūpīgi izvēlēties jauno NEPLP locekli, konsultējoties ar sabiedrību. Līdz ar šim ar NEPLP

Ar NEPLP līdz šim nav veicies, viņš uzsvēra.

Grūbe iepriekš skaidroja, ka ir saņēmis piedāvājumu tuvākā gada laikā piedalīties vairākos lielos radošos filmu projektos un neredz iespējas radošā darba savienošanai ar NEPLP locekļa pienākumiem, tāpēc nolēmis pārtraukt darbu  NEPLP locekļa amatā.

"Tā kā manā pārziņā NEPLP bija Latvijas Televīzijas (LTV) kuratora pienākumi, esmu gandarīts par paveikto un par LTV sākto izaugsmi satura un kvalitātes līdera virzienā, to izdevies panākt salīdzinoši īsā laikā periodā un šīs izmaiņas novērtējuši arī skatītāji," viņš norādīja.

Grūbe NEPLP bija atbildīgs par valsts SIA "Latvijas Televīzija" pārraudzības nodrošināšanu, kā arī koordinēja sabiedriskā medija izveidi.

Kopumā NEPLP bija pieci locekļi. Tajā turpina darboties padomes priekšsēdētājs Ainārs Dimants, viņa vietniece Aija Dulevska, kā arī Dainis Mjartāns un Ivars Zviedris.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!