Foto: F64
Uz vairākiem dziesmu svētku koncertiem biļetes vairs nav pieejamas, pavēstīja dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Jau pārdotas un rezervētas visas uz Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lieluzveduma koncertiem un ģenerālmēģinājumu, kā arī tautas deju kolektīvu laureātu koncertu un mūsdienu dejas lielkoncertu 7.jūlijā plkst.19 publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes.

Viņa informēja, ka pirmajās divās biļešu tirdzniecības stundās nopirktas 21 145 biļetes uz visiem dziesmu un deju svētku pasākumiem, kā arī telefoniski rezervētas 4811 biļetes. 57% no visām nopirktajām biļetēm ir iegādātas interneta veikalā, 43% - "Biļešu paradīzes" kasēs.

Pašlaik vēl ir pieejamas biļetes uz noslēguma koncertu un tā ģenerālmēģinājumu, tautas mūzikas koncertu, pūtēju orķestra koncertu, simfoniskās mūzikas koncertu, kokļu mūzikas koncertu, mūsdienu deju lielkoncertu 7.jūlijā plkst.12 un tā ģenerālmēģinājumu 6.jūlijā plkst.17 un citiem pasākumiem.

Vasiļjeva atgādināja, ka būtiskākie svētku notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Radio, Latvijas Televīzijā un internetā.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12.jūlijam, tajos piedalīsies vairāk nekā 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!