Foto: LETA

Mani pārsteidz "ķeršanās klāt" uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" izteicās partijas "No sirds Latvijai" (NSL) līdere Inguna Sudraba.

"Nezinu, kam viņš traucē un ir šķērsojis ceļus, nezinu, kam traucē partija "No sirds Latvijai". Acīmredzot kādam traucējam," izteicās Sudraba.

Politiķe arī norādīja, ka pats Krūmiņš partijai neko nav ziedojis, bet ir ziedojusi viņa meita. Krūmiņu Sudraba pazīst jau vairākus gadus, viņš sniedzis palīdzību partijas veidošanā un nostiprināšanā.

Sudraba atkārtoti uzsvēra, ka NSL neko nelikumīgu nav darījusi. Visi ziedojumi un grāmatvedības uzskaite esot pārbaudīta. "Mums nav nekādu šaubu, ka mēs esam visu laiku rīkojušies absolūti likumīgi," teica NSL līdere.

Jau vēstīts, ka publiski zināms, ka nu jau bijušajam Jūrmalas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim (ZZS), savulaik ar partiju "No sirds Latvijai" saistītajam Jorenam Raitumam un uzņēmējam Krūmiņam ir piemērots aizdomās turētā statuss Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistībā ar šo lietu KNAB iepriekš arī veica kratīšanu NSL birojā.

"Nekā personīga" vēstīja, ka ceturtais lietā aizturētais varētu būt SIA "Blaizer-AG" valdes priekšsēdētājs Anrī Kursītis. Krūmiņš esot aizturēts, jo caur trešajām personām finansējis divas partijas - NSL un Zaļo un zemnieku savienību, tām abām pārskaitot 135 000 eiro. Savukārt Truksnis, Raitums un Kursītis tiek vainoti kā līdzdalībnieki šādas naudas plūsmas nodrošināšanā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!