Foto: LETA

Kļūstot par Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedri, veselības ministre Anda Čakša vēlas demonstrēt, ka dosies dekrēta atvaļinājumā uz "augsta viļņa", šādu viedokli pauda politologs Filips Rajevskis.

Viņš izteica pieņēmumu, ka Čakša varētu gribēt nodemonstrēt, ka ir aizgājusi dekrēta atvaļinājumā uz "augšējā viļņa", nevis kā neveiksminiece. Politologs vērsa uzmanību, ka veselības nozarei ir piešķirta liela papildus nauda un skaidrs, ka viņa to var piedēvēt sev kā veselības ministrei.

Viņš arī skaidroja, ka partijas piederība ir svarīga, lai startētu nākamajās Saeimas vēlēšanās. Tomēr Zaļo un zemnieku savienība ir partiju apvienība – katrai partijai ir noteikta kvota. "Vajag nopietnu politisko partejisko aizmuguri, lai iekļūtu kvotā. Konkurence uz vietām ir liela un Čakša šobrīd risina priekš sevis situāciju nākamajām Saeimas vēlēšanām," skaidroja Rajevskis.

Jau ziņots, ka Čakša 29. novembrī tika uzņemta kā biedrs LZP.

LZP valdes sēdē tika izskatīts Čakšas iesniegums par uzņemšanu partijā un ar valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara rekomendāciju tika apstiprināts viņas partijas biedra statuss, pavēstīja Štāla.

Kā savā motivācijas vēstulē norāda Čakša, viņas vērtību augšējā skalā ir domāt par ilgtermiņa vides saglabāšanu kā vietu, kurā dzīvojam veselīgu un aktīvu dzīvi. Tāpat ministre uzsver, ka iestājas par efektīvu un caurspīdīgu valsts pārvaldi, resursu efektīvu izmantošanu, kas nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu valsts attīstību, kā arī noturētu iedzīvotājus Latvijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!