Foto: DELFI

Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš izvairīgi komentēja iespējamo sadarbību ar politisko partiju "Saskaņa", norādot, ka viņš "neredz iespēju sadarboties ar "Saskaņas" valdes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu".

Komentējot partijas "Jaunā Vienotība" aicinājumu partijām pirms 13. Saeimas vēlēšanām vienoties "par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām", Kaimiņš norādīja, ka "nelies ūdeni uz mazpartijas dzirnavām".

Kaimiņš arī norādīja, ka partija vēlās panākt, lai vēlēšanās piedalās arī tie 42% iedzīvotāju, kas nepiedalījās iepriekšējās vēlēšanās.

Uz jautājumu, vai "KPV LV" būtu gatava nākamajā Saeimā sadarboties ar "Saskaņu", Kaimiņš atbildēja, ka arī partijas premjerministra kandidāts Aldis Gobzems iepriekš ir sacījis, ka "ar Ušakovu kopā strādāt nevar".

Savukārt Gobzems uz šo jautājumu tieši neatbildēja. Tā vietā viņš sacīja, ka gribētu "aicināt visas partijas parakstīt memorandu par cīņu pret korupciju, pret administratoru mafiju un OIK [obligātā iepirkuma komponentes] mafiju, kā arī nopirktiem iepirkumiem".

Gobzems arī norādīja, ka valdība jāveido, vadoties no nepieciešamajiem darbiem.

Kā ziņots, "Jaunā Vienotība" nosūtījusi partijām aicinājumu pirms 13. Saeimas vēlēšanām vienoties "par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām".

"Jaunās Vienotības" valdes priekšsēdētājs Kariņš paudis, ka aicina līdzīgi domājošus politiskos spēkus pirms 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties memorandam, kurā partijas vienojas par skaidru atbalstu proeiropeiskai, demokrātiskai, tiesiskas valsts vērtībās balstītai politikai, apliecinot pašreizējā Latvijas ģeopolitiskā kursa nemainīgumu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!