Foto: Publicitātes foto

Liepājas pašvaldība arī šogad turpinās atbalstīt uzņēmēju ieceres tūrisma jomas veicināšanai, informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Lai atbalstītu jaunu, tūrisma jomas attīstību veicinošu ideju realizēšanu Liepājā, kā arī produktu vai pakalpojumu regulāru izmantošanu, un sniegtu atbalstu Covid-19 pandēmijas laikā cietušām tūrisma un viesmīlības nozarēm, pašvaldība aicina uzņēmējus piedalīties mazo un vidējo komersantu projektu konkursā, lai realizētu savas idejas šogad.

Projektus līdzfinansējuma konkursā varēs iesniegt elektroniski no 21.marta līdz 19.aprīlim. Konkursa noteikumi, pieteikuma veidlapa un cita saistītā informācija par atbalstāmajām aktivitātēm būs skatāma pašvaldības mājaslapā.

Pagājušajā nedēļā Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursa noteikumus.

Viena projekta pieļaujamais līdzfinansējuma apjoms noteikts robežās no 2500 eiro līdz maksimāli 10 000 eiro. Pieļaujamā līdzfinansējuma intensitāte ir līdz 75% no pieteikumā norādītā kopējā projekta budžeta.

Aktivitātes plānotas līdz 2023.gada 31.martam un var tikt sāktas iespējami drīz pēc līguma noslēgšanas.

Projektu līdzfinansēšanas konkursa uzdevums ir atbalstīt Liepājas pilsētai piemērotākos un atbilstošākos projektus, kas veicinātu primāri citu Latvijas pilsētu iedzīvotāju interesi par Liepāju un tās apmeklēšanu, veicinātu tūrisma produktu un pakalpojumu izmantošanu un palielinātu nakšņojošo tūristu uzturēšanās ilgumu Liepājas naktsmītnēs, kā arī projektus, kas turklāt būtu īstenojami, ievērojot visus valstī noteiktos veselības drošības noteikumus un ierobežojumus saistībā ar Covid-19, informē pašvaldībā.

Kā vēstīts, sniedzot pašvaldības finansiālu atbalstu ārkārtējās situācijas dēļ visvairāk cietušajām nozarēm - tūrisma un viesmīlības nozarei - Liepājas pilsētas pašvaldība mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursā pērn atbalstīja 11 projektus 94 400 eiro apmērā.

2020./2021.gadā tika iesniegti 20 projekti un atbalstīti 15 par kopējo summu 112 536 eiro. Daži no atbalstītajiem projektiem: SIA "Rozīņu rezidence" projektam "Siļķu brāķa noslēpums", lai realizētu interaktīvu tūrisma objektu Liepājā 2021.gada sezonā, SIA "Dekodille" projektam "Liepāja Gourmet", lai popularizētu tūrisma un viesmīlības jomu Liepājā, SIA "Liepaja Music" projektam "Kultūrvēsturiski izzinoša un interaktīva spēle "Piedzīvo savu Liepāju"", lai radītu izzinošu, interaktīvu un azartisku aktivitāti un citas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!