Fоtо: LETA
Par 460 000 eiro tiek pārdota 2020.gadā noslepkavotā advokāta Pāvela Rebenoka māja Langstiņos, apstiprināja ēkas īpašnieka SIA "Verdorff" prokūrists Mārtiņš Krieķis.

Viņš skaidroja, ka ēka tiek pārdota tādēļ, ka "šobrīd ir privātmāju deficīts, un ir pieprasījums pēc tām". Krieķis sacīja, ka par ēku ir interese, vairāki interesenti bijuši to apskatīt gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Krieķis prognozēja, ka ēku izdosies pārdot, jo cena esot atbilstoša - nesen šajā apkārtnē līdzīga ēka pārdota par 490 000 eiro.

Divstāvu ēka nodota ekspluatācijā 2019. gadā, ēkas apdare ir skandināvu stilā.

Mājas kopējā platība ir 308,35 kvadrātmetri, tostarp dzīvojamā platība ir 261,85 kvadrātmetri. Zemesgabala platība ir 0,1602 hektāri.

"Verdorff" reģistrēta 2019.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Ingus Balandins. Uzņēmuma dibināšanas brīdī 80% kapitāldaļu piederēja Rebenokam, bet 20% - Balandinam. Savukārt pēc tam Rebenokam un Balandinam piederēja pa 50%.

Jau ziņots, ka 2020. gadā naktī uz 20. septembri Langstiņos tika nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet viņa partneris Ingus Balandins ievainots.

Policija informēja, ka trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !