Foto: Valsts policiija

Policija meklē bezvēsts pazudušu piecus gadus vecu meitenīti Evitu, kura svētdien, 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā Gaujas pludmalē (Peldu iela), un līdz šim brīdim nav atradusies, portālu "Delfi" informēja Valsts policija.

Meklēšanā šobrīd piedalās Valsts policija, Pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Meitenes pazīmes: augums 120-130 cm, gaiši mati ar čolku, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

Valsts policija aicina aplūkot meitenītes attēlu un atsaukties ikvienu, kurš redzējis meiteni un zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67950402 vai 110.

Vēlāk vakarā policija informē, ka piecgadīgās Evitas meklēšana turpinās. Piesaistīti plaši dienestu resursi arī no pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemessardzes un brīvprātīgajiem. Tāpat tiek izmantoti arī tehniskie līdzekļi.

Policija koordinē meklēšanas darbības, tostarp brīvprātīgo iesaisti un jau ir nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, tādēļ patlaban plašāka brīvprātīgo iesaiste nav nepieciešama. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, aicinām iedzīvotājus pašrocīgi neizvērst meklēšanas pasākumus un uzticēties profesionāļiem! Ja būs nepieciešama plašāka brīvprātīgo iesaiste – policija ziņos!

Vienlaikus aicinām ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu meitenes atrašanos, nekavējoties zvanīt 110!

Foto: Valsts policija
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!