Foto: F64

Ceturtdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) dzēsa ugunsgrēku kādā vienstāva dzīvjomā mājā Rēzeknē, portālu "Delfi" informēja dienestā.

Izsaukums uz notikuma vietu saņemts pulksten 11.12, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega bēniņi, divas telpas un lodžija kopumā 300 kvadrātmetru platībā.

Pārmeklējot ēku, cilvēki tajā netika atrasti. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 14.36.

Pulksten 11.02 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dārziņu 21. līniju Rīgā, kur dega sadzīves mantas pie dārza mājiņas sešu kvadrātmetru un ēkas siena četru kvadrātmetru platībā.

Glābēji no dārza mājiņas evakuēja vienu cilvēku. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc stundas.

Vakar Rīgas, Jūrmalas un Liepājas pilsētā, Jelgavas valstspilsētā, Ķekavas, Siguldas, Tukuma novadā ugunsdzēsēji glābēji 12 reizes devās uz izsaukumiem, kuros bija nepieciešams likvidēt vēja un negaisa radītos postījumus.

Pārsvarā visos gadījumos palīdzība bija nepieciešama, lai sazāģētu uz ceļa braucamās daļas nolūzušus kokus, bet Jaunsaules ielā Rīgā koks bija uzkritis uz piecstāvu dzīvojamās mājas.

Glābēji ceturtdien steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega vieglā automašīna, elektrības vadi, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, sausā zāle, atkritumi, sadzīves mantas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 54 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 30 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!