Foto: LETA

Šonakt ugunsgrēkā Dobeles novadā gāja bojā cilvēks, portālu "Delfi" informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šonakt pulksten 1.44 tika saņemts izsaukums uz Dobeles novada Auru pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva koka dzīvojamā māja 120 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Notikuma vietā strādāja arī Tērvetes ugunsdzēsēju formējums deviņu cilvēku sastāvā. Pulksten 7.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. jūlija pulksten 6.30 līdz 27. jūlijam pulksten 6.30, VUGD saņēma 54 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs meža ugunsgrēki, 26 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar Augšdaugavas novada Laucesas pagastā no ūdenstilpes izcelts bojāgājis cilvēks un nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, trīs vieglās automašīnas, kravas automašīna un tās saldētavas nodalījums, elektrības sadales skapis, sausā zāle, meža zemsedze un koks, siena ruļļi, šķūņi, un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!