Foto: Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija

Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV) šodien no Ukrainas vēstnieka Latvijā Anatolija Kucevola saņēma Ukrainas valsts apbalvojumu - pirmās šķiras "Nopelnu ordeni", informēja Ārlietu ministrijā.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis apbalvojumu ārlietu ministram piešķīra pērnā gada 28. decembrī "par nozīmīgo personīgo ieguldījumu starptautiskās sadarbības stiprināšanā ar Ukrainu, atbalstu Ukrainas valsts suverenitātei un teritoriālajai integritātei, un globālā atbalsta veicināšanu Ukrainai".

Tikšanās laikā ar Ukrainas vēstnieku Kariņš izteicis pateicību Ukrainas valstij un tautai par pagodinājumu, un apliecināja Latvijas nemainīgu atbalstu Ukrainas valstiskumam un teritoriālajai nedalāmībai.

Latvijas visaptverošs ekonomisks, politisks, militārs un humāns atbalsts Ukrainai tiks turpināts līdz tās uzvarai, uzsvēra ārlietu ministrs.

Sarunā amatpersonas pārrunāja divpusējās sadarbības aktualitātes, kā arī Latvijas īstenotos diplomātiskos centienus Ukrainas un tās Miera iniciatīvas atbalstam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!