Foto: DELFI

Partiju apvienības "Jaunā Vienotība" aizsardzības ministra amata kandidāts ir Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

"Mans mērķis aizsardzības jomā ir turpināt ārējās un iekšējās drošības stiprināšanu, palielinot labi apmācītas un ekipētas Zemessardzes skaitlisko sastāvu līdz 20 tūkstošiem cilvēku piecu gadu laikā, un turpināt pakāpeniski palielināt aizsardzības izdevumus līdz 2,5% no IKP. Būtiski ir jāstiprina mūsu spējas pretoties prokremliskai propagandai un viņu kultivētajam stāstam par Latviju kā neizdevušos valsti, lai mēs būtu gatavi dot efektīvu pretsparu jebkādiem informatīva kara mēģinājumiem pret Latvijas valsti," uzsver Ainars Latkovskis, "Jaunās Vienotības" aizsardzības ministra amata kandidāts.

"Ainaram Latkovskim ir ilggadīga pieredze Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētāja amatā, kura vadībā ir panāktas nozīmīgas izmaiņas valsts drošību stiprinošos likumos un sekmīgi nodrošināta parlamentārā kontrole pār aizsardzības un iekšlietu jomām. A.Latkovska skaidrais un precīzais redzējums par nepieciešamajiem uzlabojumiem aizsardzības jomā un viņa politiskā pieredze ir svarīgākie priekšnoteikumi viņa virzīšanai aizsardzības ministra amatā," pauda Krišjānis Kariņš, "Jaunās Vienotības" valdes priekšsēdētājs.

Ainars Latkovskis kandidē 13.Saeimas vēlēšanās no "Jaunās Vienotības" Vidzemes saraksta.

Partija "Vienotība" kopā ar partijām "Kuldīgas novadam", "Tukuma pilsētai un novadam", "Valmierai un Vidzemei", "Jēkabpils reģionālā partija" un "Latgales partija" kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību "Jaunā Vienotība". Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!