Foto: Kadrs no video
Indijas galvaspilsētā Deli pieczvaigžņu viesnīcas darbinieks radīja 335000 ASV dolāru (244000 eiro) lielus zaudējumus, ietriecoties betona sienā ar viesnīcas klienta automašīnu "Lamborghini Gallardo", vēsta "Al Arabiya News".

Pieejamās fotogrāfijās redzams, ka priekšējā automašīnas daļa ir stipri ieliekta un bojāta.

Savukārt videomateriālos redzams, kā viesnīcas darbinieks savāc automašīnu, kas ir novietota autostāvvietā pie daudzstāvu viesnīcas, kur atrodas izsmalcināti restorāni un bāri, un aši pazūd. Tad, veicot dažas nesaprotamas darbības, viņš ietriecās sienā, savainojot sevi.Automašīnas vadītājs sacīja, ka Itālijā ražoto automašīnu bija aizņēmies no drauga. Viņš negadījumā apsūdz viesnīcas personālu, kas savu vainu noliedz. Iespējamie remontdarbi varētu sasniegt 335000 ASV dolāru.

Pēc negadījuma viesnīcas darbinieku aizveda uz slimnīcu, kur viņu izrakstīja tajā pašā dienā.

"Gallardo" automašīna, kas nosaukta par godu cīņas buļļa sugai, spēj sasniegt 321 kilometru stundā lielu ātrumu. Automašīnas modeļa cena Eiropā ir aptuveni ceturtdaļmiljona ASV dolāru, taču Indijā par automašīnu ir jāmaksā dubultā ievedmuitas nodokļa dēļ.Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!