Foto: EPA/Scanpix/LETA
Incidentā Skotijas lielākajā pilsētā Glāzgovā piektdien ievainoti seši cilvēki, un policisti nošāvuši aizdomās turamo, paziņoja policija.

Uzbrucējs upurus sadūris, vēsta britu mediji.

Skotijas policijas galvenā konstebla asistents Stīvs Džonsons pavēstīja, ka aizdomās turamais sašauts un miris, kad policija reaģējusi uz incidentu pilsētas centrā.

"Vēl seši cilvēki ir slimnīcā, kur tiek ārstēti viņu ievainojumi, tostarp policists, kurš ir kritiskā, bet stabilā stāvoklī, " sacīts Džonsona paziņojumā.

"Incidents netiek vērtēts kā terorisms, un tiek turpināta mūsu izmeklēšana par apstākļiem," norādīja Džonsons.

Policija aizdomās turamo sašāvusi viesnīcā "Park Inn", kur tiek izmitināti patvēruma meklētāji.

Ievainotajam policistam ir 42 gadi, pārējie ievainotie ir 17 līdz 52 gadus veci vīrieši, piebilda policijas amatpersona.

Sīkāku informāciju par notikušo policija pagaidām nesniedz, vienīgi norāda, ka situācija tiek kontrolēta un sabiedrībai briesmas nedraud.

"Es vēlos atkārtoti apliecināt sabiedrībai, ka šobrīd saistībā ar šo incidentu mēs nevienu citu nemeklējam," sacīja Džonsons.

Skotijas Policijas federācija tviterī apstiprināja, ka ievainotais policists ticis sadurts.

Iepriekš raidsabiedrība BBC un vairāki citi britu mediji ziņoja, ka incidentā nodurti trīs cilvēki, tomēr vēlāk BBC norādīja, ka vienīgais, kas incidentā zaudējis dzīvību, ir pats aizdomās par uzbrukuma īstenošanu turētais.

Divi sadurtie upuri, pēc visa spriežot, bijuši viesnīcas darbinieki, laikraksts "Independent" citē aculiecinieku, kas incidenta laikā bijis viesnīcā.

Viesnīcā, kurā ir 91 numuriņš, koronavīrusa pandēmijas izolācijas režīma laikā izmitināti patvēruma meklētāji, apliecināja kampaņas organizācija "Positive Action In Housing".


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!