Latvijas hokeja izlase sestdien, 27. aprīlī, piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās, pārbaudes mačā ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpjoties Šveices valstsvienībai.

Vakar Latvija zaudēja ar 1:5, tādējādi 120 minūtēs Latvija piekāpās šveiciešiem ar 1:9.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargāja Elvis Merzļikins. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tik atzīts Renārs Krastenbergs.

Spēles devītajā minūtē Merzļikinu pārspēja Romēns Lefels. Mača turpinājumā latvieši neizmantoja trīs vairākuma iespējas, taču paši pēc Markusa Komula noraidījuma ielaida vārtus, otrā perioda 14.minūtē 2:0 panākot Dario Simionam.

Trešā perioda piektajā minūtē Šveices izlasei vadību nostiprināja Fabriss Hercogs, arī šajā trešdaļā Latvijas hokejistiem neizmantojot vairākumu. Ceturto ripu tukšos vārtos ieraidīja Tino Keslers.

Atšķirībā no piektdiena notikušās pārbaudes spēles, šoreiz Latvijas hokejisti izdarīja daudz vairāk metienus (24:13).

Latvijas izlasei šajā pavasarī pirms pasaules čempionāta atlikušas vēl divas pārbaudes spēles - 3. un 4.maijā latvieši savā laukumā tiksies ar Norvēģiju.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi (ja teksta tiešraides logs uzreiz neparādās, pārlādējat pārlūka šķirkli vēlreiz).