Foto: LETA
Lai plašajā simtgades svinību pasākumu klāstā izvēlētos saistošākos notikumus, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs aicina digitāli pielaikot savu simtgades kalendāru un noskaidrot, kāds svinētājs esi tu – zinātkārais atlēts, biznesa haizivs vai varbūt intelektuālais kultūrists?

Latvijas valsts simtgades mājaslapā ir apkopoti vairāk nekā 2000 dažādu notikumu, tādēļ simtgades pasākumu pielaikošanas vietne pielaiko.lv100.lv centīsies noskaidrot, kādas ir katra svinētāja intereses, un savienos tās ar aktuālo programmu.

Simtgades notikumu klāstu veido ne tikai daudzveidīgas kultūras norises, bet arī izglītojoši pasākumi un projekti bērniem, jauni tūrisma maršruti ģimenēm, dažādi ekonomikas un zinātnes forumi, nacionāla mēroga un pašvaldību iniciētās norises un citi Latvijas sabiedrību iesaistoši projekti.

Atjautīgais digitālais risinājums ne tikai informē un ļauj izsekot jaunākajiem mēneša notikumiem, bet arī aicina par godu simtgadei paveikt kādu labu darbu. Vai tā būtu satikšanās ar kaimiņiem un Latvijas dabas iepazīšana, vai iespēja atbrīvoties no liekām lietām.

Plašāk par Latvijas simtgades notikumu programmu un iesaistes iespējām var uzzināt www.lv100.lv.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!