Foto: Publicitātes foto

Šogad turpinās darbs pie veselības aprūpes sistēmas sakārtošanas un Veselības ministrijas vadībā tiek virzītas un īstenotas būtiskas reformas nozares attīstībai, tostarp slimnīcu tīkla reforma un primārās veselības aprūpes stiprināšanas pasākumu plāns. Lai spriestu par to, kā valsts pārvaldei, sadarbojoties ar privāto sektoru, gudrāk izmantot veselības aprūpei paredzēto finansējumu pakalpojumu kvalitātes celšanai un pieejamības veicināšanai, norisināsies Veselības aprūpes darba devēju asociācijas (VADDA) iniciēta ekspertu diskusija.

Diskusiju būs iespējams vērot 12. jūnijā plkst. 14.30 portālā "Delfi", un tajā piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Andris Bite, Saeimas deputāte Ingrīda Circene, Latvijas onkoloģijas pacientu organizāciju apvienības "Onkoalianse" valdes locekle Olga Valciņa un Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes locekle, ģimenes ārste Katrīna Priede. Diskusiju vadīs Haralds Burkovskis.

Eksperti savas kompetences jomā pārrunās tematus, kas saistīti ar sabiedrības veselību, ēnu ekonomiku, izaicinājumiem veselības aprūpes sistēmā, publiskā un privātā sektora ciešāku sadarbību, kā arī meklēs atbildes uz jautājumiem, kas skar optimālu valsts budžeta izlietošanu pacienta pieredzes uzlabošanai dažādos veselības aprūpes līmeņos.

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta, kā arī pārraidīta "Delfi TV" – https://www.delfi.lv/video/

_________

Par Veselības aprūpes darba devēju asociāciju (VADDA)

VADDA apvieno veselības aprūpes sistēmas privātā sektora dalībniekus, lai veidotu kopīgu nostāju un pārstāvētu nozari efektīvā dialogā starp veselības aprūpes nozares privātajiem komersantiem un Latvijas valsti. Asociācija veicina aktīvu, efektīvu un konstruktīvu sadarbību starp Latvijas valsti un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem veselības aprūpes sistēmas attīstībai.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!