Nervozas uzvaras pār nosacītajiem pastarīšiem, zaudējums pret spēcīgo Vāciju, bet cīņas ar īstajiem hokeja milžiem vēl Latvijas izlasei priekšā. Ko no šī hokeja pavasara varam gaidīt turpmāk? Vai Latvijai pēc vēsturiskās bronzas priekšā jauns lidojums, vai arī smaga piezemēšanās? Par to Uldis Strautmanis raidījumā "Aizmugure" runā ar portāla sportacentrs.com galveno redaktoru Jāni Celmiņu un hokeja treneri Ēriku Miļunu.

2024. gada čempionāts Prāgā un Ostravā norisinās no 10. līdz 26. maijam. Pirmajā spēlē Latvijas izlase pagarinājumā ar rezultātu 5 pret 4 uzvarēja Poliju, otrajā ar 3 pret 2 Franciju, bet trešajā ar 2 pret 0 Kazahstānu. Ceturtajā spēlē pret Vāciju piedzīvots sāpīgs zaudējums ar rezultātu 8 pret 1.

Grupu turnīrā Latvijai vēl priekšā spēles 18. maijā ar Zviedriju, 19. maijā ar Slovākiju, un 21. maijā ar ASV.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !