Foto: Publicitātes foto
Šogad ikgadējā ziedojumu kampaņā jauniešu motivācijas programmai "MOT", pateicoties klientu iesaistei, saziedoti 20 395, 98 eiro. Visa gada garumā klientiem bija iespēja atbalstīt Latvijas jauniešus, iegādājoties karsto dzērienu īpašā dizaina XL izmēra krūzēs, no katras ziedojot trīs centus motivācijas programmas atbalstam.

"Narvesen" motivācijas programmu "MOT" atbalsta jau kopš tās pirmsākumiem, sniedzot ne tikai finansiālu palīdzību, bet arī iesaistoties dažādās aktivitātēs, piemēram, kļūstot par galveno "MOT" jauniešu motivācijas mēneša atbalstītāju, dāvinot karstos dzērienus jauniešiem, kā arī piedaloties "MOT" entuziastu saietos. Vairāki "Narvesen" darbinieki līdzdarbojas kā brīvprātīgie treneri.

"Katru gadu "Narvesen" komanda ar prieku īsteno dažādas aktivitātes, atbalstot "MOT", jo viena no mūsu uzņēmuma pamatvērtībām ir pozitīva un tālredzīga domāšana. Covid-19 pandēmiju nomainījuši jauni izaicinājumi ģeopolitiskās situācijas kontekstā, tādēļ stiprināt jauniešu mentālo veselību un dzīves vērtības, veicināt to iekļaušanos sabiedrībā, mudināt būt drosmīgiem, sapņot un tiekties pretī saviem mērķiem ir svarīgāk nekā jebkad. Pieredze, kas tiek gūta pusaudžu vecumā, pieaugot ļauj kļūt mentāli spēcīgiem, noturīgiem un lieliskiem lēmumu pieņēmējiem profesionālajā un privātajā dzīvē!" saka SIA "Reitan Convenience Latvia" Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Aizvadītajā gadā par atbalstītāju ziedojumiem "MOT" realizējuši līdz šim apjomīgākās jauno treneru apmācības, piesaistot programmai septiņas jaunas skolas un 5000 jauniešus. Gada garumā tika organizētas arī "MOT" treneru apmācības, kopumā apmācot 80 jaunus trenerus, kā arī pēc divu gadu ilga pārtraukuma īstenoja jauno Motivātoru apmācības, kuru rezultātā apmācīti 50 jauni līderi no skolām visā Latvijā. Par saņemtajiem līdzekļiem tika realizēta arī kampaņa "Čau! Tavs sveiciens ir svarīgāks nekā tu domā!," lai jauniešu vidū aktualizētu iekļaušanās nozīmi. Kampaņas mērķis bija veicināt savstarpējo pieņemšanu, kā arī izpratni par empātiju, tādā veidā samazinot mobinga, izstumtības sajūtas un jauniešu mentālās veselības problēmu veidošanās riskus.

"MOT" ir jauniešu motivācijas programma, kas darbojas preventīvi, lai mazinātu un novērstu Latvijā aktuālu problēmu – jauniešu mentālās veselības izaicinājumu, mobinga, noziedzības un dažādu atkarību risku – cēloņus. Programma izveidota Norvēģijā pirms 25 gadiem un pēc vienādiem principiem šobrīd darbojas arī Dānijā, Dienvidāfrikas Republikā un Taizemē. Līdz šim programmas ietvaros vairāk nekā miljons jauniešu ir apguvuši, kā stiprināt savas dzīves vērtības, būt drosmīgiem un veicināt savu attīstību dažādās dzīves jomās. "MOT" pēdējo trīs gadu laikā ir paplašinājuši savu darbību visā Latvijā, šobrīd 309 brīvprātīgie treneri strādā ar 15000 jauniešiem 70 skolās 35 Latvijas pilsētās.

Vairāk par "MOT": mot.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!